Atsiskaitymo būdai:

    Apmokėjimas naudojant "Paysera" bankinę sistemą. Ši sistema leidžia:

Ši sistema – tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į "Paysera" sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą . Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo. Atsiskaityti per "Paysera" Jūs galite, jei esate nors vieno iš išvardytų bankų klientais: AB Swedbank bankas; AB DnB bankas; AB SEB bankas; AB Citadele bankas; Danske Bankas; AB Nordea Bank; AB Šiaulių bankas.

    Pirkinių apmokėjimas kredito ar debeto korteleAtsiskaityti galima bet kuria mokėjimo kortele: VISA, Visa Electron, MasterCard ar Maestro;

   Dauguma Lietuvos žmonių yra pripratę visus atsiskaitymus internetu daryti per banką, kai norėdami sumokėti už tam tikrą išsirinktą prekę jie yra nukreipiami į kortelę išdavusį banką, prašant suvesti slaptažodžius, kodus ir patvirtinimus. Be viso to dar ir sumokėdami bankui pavedimo mokesčius. Bet ar kada susimąstydavote, kiek daug žingsnių reikia atlikti, norint įsigyti prekę, ir be viso to dar turite papildomai primokėti? Gal nebūtų nieko baisaus, jei toks mokestis būtų vienkartinis, bet jei pirkimus darote bent keletą, o gal net keliasdešimt kartų per mėnesį, jau susidaro nemaža suma.

  Internetu galima pirkti pasinaudojus tiesiog mokėjimo kortelėmis, kai už prekę susimokate elektroninės parduotuvės tinklapyje suvesdami tik keletą duomenų (tai yra vardas, pavardė, kortelės numeris, kortelės galiojimo data, CVV saugumo kodas) be jokių nukreipimų į išorinius puslapius ir be jokių papildomų mokesčių. Tad jei perkate prekę už 20 eur, jūs ir mokate 20 eur.

   Bankinis pavedimas

   UAB “AULUKA”
   AB SWEDBANK sąskaita: LT027300010125595523
   AB DNB sąskaita: LT524010051003635408