Prekių pristatymas

 

Siekdami išlaikyti aukščiausią internetinės parduotuvės www.ajajai.com aptarnavimo kokybę, užsakytas prekes visoje Lietuvoje pristatome sekančią darbo dieną (išskyrus šventines dienas) nuo patvirtinimo apie užsakymo apmokėjimą. Visas prekes pristatome su UAB ”Venipak Lietuva” kurjerių tarnyba. Tam, kad pristatymas vyktų sklandžiai, registracijos metu teisingai nurodykite sekančią informaciją:

- TIKSLŲ PRISTATYMO ADRESĄ, kuriuo bus pristatyta siunta. Siuntos peradresavimas traktuojamas kaip atskiras siuntos siuntimas ir apmokestinamas papildomai kaip atskira siunta;

- ELEKTRONINIO PAŠTO ADRESĄ;

- TELEFONO NUMERĮ.

 Šią informaciją naudos kurjeris siuntos įteikimui.

Prekių pristatymo kaina Lietuvos teritorijoje - 3,50 Eur. Siuntos pristatymui į Kuršių Neriją taikomas papildomas 40 Eur mokestis.

 Visi www.ajajai.com užsakymai yra vykdomi kasdien iki 13 val., t.y., tą pačią dieną užsakyta prekė bus perduota kurjerių tarnybai. Prekės užsakytos savaitgalį ar švenčių dienomis, išsiunčiamos sekančią darbo dieną ir pristatomos per 1 darbo dieną. Už vėlavimą pristatyti prekes atsako UAB ”Venipak Lietuva”.

 Prekių pristatymo salygos.

  1.   Kurjeris aptarnauja ne vien tik Jus, todėl siuntas iš kurjerio stenkitės priimti per kuo trumpiausią laiką.
  2.   Priėmę siuntą nepasirašykite ant P.O.D. (dokumento, įrodančio siuntos pristatymą) tol, kol neįvertinsite visų pakuočių išorės.
  3.   Priėmę siuntą nepasirašykite ant P.O.D. tol, kol neįsitikinsite, kad pakuočių kiekis nurodytas dokumente atitinka Jums pristatytą pakuočių kiekį.
  4.   Radę išorinių pakuotės pažeidimų (plyšusi ar sugniužusi dėžė, atsiklijavusi lipni juosta, panaudota paprasta lipni juosta ir pan.) arba pakuočių kiekio neatitikimą, būtinai tai pažymėkite ant P.O.D. arba nepriimkite siuntos (pakuotės).
  5.   Neatidarinėkite pakuočių tol, kol nepasirašėte ant P.O.D. Kurjeris atsako tik už pakuotę, o ne už pakuotės viduje esančias vertybes.
  6.   Už pakuotės turinį atsako siuntos siuntėjas, todėl pastebėję prekių ar vertybių trūkumą, kreipkitės į siuntą siuntusią įmonę.

   Prekes iš kurjerio gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakyme ar užsakymo pastabose. Atsiimant prekes būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę ar vairuotojo pažymėjimą). 

   Pistatymo laikas: Darbo dienomis 8.00 - 22.00: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje. Darbo dienomis 8.00 - 18.00 kituose Lietuvos miestuose bei vietovėse.

 Jeigu užsakymo suma viršija 50 Eur, prekių pristatymas Lietuvoje nemokamas, išskyrus Kuršių Neriją, ten taikomas papildomas 40 Eur mokestis. 

...........................................................................

Atsiimkite siuntą OMNIVA paštomatuose!

Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu, o taip pat už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio Omniva paštomato. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pasirinkti Jums artimiausią Omniva paštomatą. Už prekes paštomatuose galima atsiskaityti tik bankinėmis mokėjimo kortelėmis, šios paslaugos kaina 1,50€.

Siuntų atsiėmimas, naudojantis Omniva paštomatais, yra itin greitas ir patogus. Visa procedūra yra daugiau nei paprasta, todėl kiekvienas gali ja naudotis praktiškai be jokių instrukcijų. Omniva paštomatai veikia visą parą, todėl prekes gali atsiimti Jums patogu laiku.

Siuntos atsiėmimas

Norint atsiimti siuntą Jums reikės: pasirinkti kalbą, po to paspausti  „Atsiimti siuntą“ ir įvesti pranešimu ir (arba) el. paštu gautą šešiaženklį durelių kodą. Įvedus durelių kodą, atsidaro durelės ir siunta – Jūsų rankose!

Siuntos sekimas internete

Visi Omniva siuntiniai nuo išsiuntimo momento gali būti stebimi internete. Jei norėsite sužinoti, kur tiksliai yra Jūsų išsiųstos, ar laukiamos svarbios siuntos, jų tiesioginį kelią galima stebėti svetainėje www.omniva.lt.

Siuntos dydis

Didžiausias Omniva siuntinio svoris – 30 kg. Siuntinys turi tilpti į vieną iš žemiau nurodytų dėžių:

  • S: 8 cm x 38 cm x 64 cm (mažiausias dydis: 2 cm x 9 cm x 14 cm)
  • M: 19 cm x 38 cm x 64 cm
  • L: 41 cm x 38 cm x 64 cm

Prie kiekvienos prekės rasite informaciją ar Jūsų pasirinkta prekę galima pristatyti į Omniva paštomatus. Jei prekė bus sunkesnė nei 30kg arba prekės gabaritai bus didesni nei nurodyti viršuje - prekės pristatymas į Omniva paštomatus bus negalimas. Užsakant kelias prekes, kiekvienu atveju skaičiuojama ar jos telpa į dėžutę, jei prekių gabaritai didesni nei nurodyti viršuje - prekės pristatymas į Omniva paštomatus bus negalimas.

Pristatymo kaina

Siuntinys pristatomas, į bet kurį Lietuvos Respublikos teritorijoje esantį Omniva paštomatą, už  3,00€  mokestį.

Siuntų saugojimo laikotarpis

Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Omniva terminale ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške nurodysime paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato.  Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į UAB AULUKA internetinę prduotuvę “AJAJAI”. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.

 .....................................................................................................

Į ES valstybes nares pristatymo kaina - 14 Eur. Prekes pristatome su UAB "DPD Lietuva".

Dėl pristatymo į ne ES šalis prašome kreiptis info@ajajai.com 

Jei turite klausimų, visuomet galite kreiptis į mūsų internetinės parduotuvės personalą:
El. Paštu: 
info@ajajai.com