Prekių pristatymas

 

Siekdami išlaikyti aukščiausią internetinės parduotuvės www.ajajai.com aptarnavimo kokybę, užsakytas prekes visoje Lietuvoje pristatome sekančią darbo dieną (išskyrus šventines dienas) nuo patvirtinimo apie užsakymo apmokėjimą. Visas prekes pristatome su UAB ”Venipak Lietuva” kurjerių tarnyba. Tam, kad pristatymas vyktų sklandžiai, registracijos metu teisingai nurodykite sekančią informaciją:

TIKSLŲ PRISTATYMO ADRESĄ, kuriuo bus pristatyta siunta. Siuntos peradresavimas traktuojamas kaip atskiras siuntos siuntimas ir apmokestinamas papildomai kaip atskira siunta;

ELEKTRONINIO PAŠTO ADRESĄ;

TELEFONO NUMERĮ.

 Šią informaciją naudos kurjeris siuntos įteikimui.

Prekių pristatymo kaina Lietuvos teritorijoje - 3,00 Eur. Siuntos pristatymui į Kuršių Neriją taikomas papildomas 40 Eur mokestis.

 Visi www.ajajai.com užsakymai yra vykdomi kasdien iki 13 val., t.y., tą pačią dieną užsakyta prekė bus perduota kurjerių tarnybai. Prekės užsakytos savaitgalį ar švenčių dienomis, išsiunčiamos sekančią darbo dieną ir pristatomos per 1 darbo dieną. Už vėlavimą pristatyti prekes atsako UAB ”Venipak Lietuva”.

 Prekių pristatymo salygos.

  1.   Kurjeris aptarnauja ne vien tik Jus, todėl siuntas iš kurjerio stenkitės priimti per kuo trumpiausią laiką.
  2.   Priėmę siuntą nepasirašykite ant P.O.D. (dokumento, įrodančio siuntos pristatymą) tol, kol neįvertinsite visų pakuočių išorės.
  3.   Priėmę siuntą nepasirašykite ant P.O.D. tol, kol neįsitikinsite, kad pakuočių kiekis nurodytas dokumente atitinka Jums pristatytą pakuočių kiekį.
  4.   Radę išorinių pakuotės pažeidimų (plyšusi ar sugniužusi dėžė, atsiklijavusi lipni juosta, panaudota paprasta lipni juosta ir pan.) arba pakuočių kiekio neatitikimą, būtinai tai pažymėkite ant P.O.D. arba nepriimkite siuntos (pakuotės).
  5.   Neatidarinėkite pakuočių tol, kol nepasirašėte ant P.O.D. Kurjeris atsako tik už pakuotę, o ne už pakuotės viduje esančias vertybes.
  6.   Už pakuotės turinį atsako siuntos siuntėjas, todėl pastebėję prekių ar vertybių trūkumą, kreipkitės į siuntą siuntusią įmonę.

   Prekes iš kurjerio gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakyme ar užsakymo pastabose. Atsiimant prekes būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę ar vairuotojo pažymėjimą). 

   Pistatymo laikas: Darbo dienomis 8.00 - 22.00: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje. Darbo dienomis 8.00 - 18.00 kituose Lietuvos miestuose bei vietovėse.

 

Jeigu užsakymo suma viršija 50 Eur, prekių pristatymas Lietuvoje nemokamas, išskyrus Kuršių Neriją, ten taikomas papildomas 40 Eur mokestis. 

GETFAST – daiktų TAKSI! Kai nori GAUTI GREITAI!
Apmokėtas Siuntas tik Vilniaus mieste pristatome:

"iki 10 kg" – per 30-90 min.

"iki 30 kg" – per 60-120 min.

Užsakymai priimami antradienį - penktadienį nuo 10:00 iki 17:00 val.

šeštadienį nuo 10:00 iki 14:00

Darbo dienomis, transporto piko metu, tarp 16-19 val., siuntinių pristatymas gali užtrukti viena valanda ilgiau.

Naudojami planai ir jų įkainiai:

pristatymas iki 10 kg – Iškvietimo mokestis – 2,99 € + 0,90 už 1 km tiesia linija

pristatymas nuo 10 iki 30 kg – Iškvietimo mokestis – 4,99 € + 0,90 už 1 km tiesia linija

Vienu metu galime paimti siuntą, kurios bendras svoris iki 30 kg.

Visi siunčiami daiktai kartu paėmus turi tilpti į 50x50x100 cm.

Siuntėjai ir gavėjai gali būti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.

 

Į ES valstybes nares pristatymo kaina - 12 Eur. Prekes pristatome su UAB "DPD Lietuva".

Dėl pristatymo į ne ES šalis prašome kreiptis info@ajajai.com 

Jei turite klausimų, visuomet galite kreiptis į mūsų internetinės parduotuvės personalą:
El. Paštu: info@ajajai.com